Oval knop med gevind for håndtag tilt og rotation.
JLM teknik forhandler et stort udvalg af reservedele og tilbehør til løfteteknologi, løfteudstyr og Wood’s PowrGrip vakuum sugekopper.
181,00 kr.
Lynkobling Han for montering på vakuumsug.
Gevindstørrelse (tommer): 1/4″.
Hos JLM teknik har vi et stort udvalg af reservedele og tilbehør til vakuumsug og løfteudstyr.
Oval knop
Oval knop med gevind for håndtag tilt og rotation.
JLM teknik forhandler et stort udvalg af reservedele og tilbehør til løfteteknologi, løfteudstyr og Wood’s PowrGrip vakuum sugekopper.
Pasbolt 5/16″*1/2″*1/4-20
Pasbolte til fastgørelse af sugekopper.
Disse pasbolte med indvendig sekskanthoved og metrisk gevind har et lille cylindrisk hoved med lodrette sider. Pasbolte med indvendig sekskant er ideelle, når du har mindre plads til f.eks. umbraconøglen.
Beskyttelseshætte Panelkop 700 * 150 mm
Effektiv beskyttelseshætte, der skærmer dine sugekopper mod sol og snavs og sikrer holdbarheden på dit udstyr.
JLM teknik – alt inden for løftegrej, udstyr og tilbehør.
4 stk. Ø300 Panelsugekopper til vakuumsug. Rød læbe.
Panelsugekopper til vakuumsug. Rød læbe. Sugekoppen kan tage en højdeforskel på op til 3mm. Er meget anvendlig til Parocpaneler/frysehuselementer.
Vi har gjort det lettere for dig, at få et tilbud på en kran: Når du har udfyldt formularen, så kontakter vi dig med et skræddersyet tilbud.