...

Bevægelig flange til sugekop

Varenummer: Z59028

692,00 kr.

Beskrivelse

Bevægelig flange til sugekop. Passer til profil 2 ½”.

JLM teknik – vi har alt inden for løfteudstyr, reservedele og tilbehør.
Se produkter her i webshoppen eller kontakt os, hvis du har spørgsmål, ønsker eller behov for rådgivning vedrørende specifikke produkter eller løsninger.

- +

Beskrivelse

Bevægelig flange til sugekop. Passer til profil 2 ½". JLM teknik - vi har alt inden for løfteudstyr, reservedele og tilbehør. Se produkter her i webshoppen eller kontakt os, hvis du har spørgsmål, ønsker eller behov for rådgivning vedrørende specifikke produkter eller løsninger.

Relaterede varer

WPG_JLM_teknik

Pallås med trykknap 1/2″*3-3/8″

489,00 kr.

Original Wood’s PowrGrip pallås med trykknap til hurtig fastgørelse af sugekopper.

Hos JLM teknik finder du altid et stort udvalg af tilbehør og reservedele til alt inden for løfteudstyr og vakuumsug.

49724tt-1

Panelsugelæbe Sort.

503,00 kr.

Panelsugelæbe. Farve: sort. Passer til panelsugekop 10″.

Her i shoppen finder du JLM tekniks store udvalg af tilbehør og reservedele til diverse kranløsninger, løfteudstyr og vakuumsugekopper.

JLM teknik har stor erfaring og ekspertise i levering af specialtilpassede løftegrejsløsninger til et stort antal brancher inden for erhverv og industri. Du har også mulighed for at besøge vores showroom, hvor der både er mulighed for at teste udstyr og indgå i dialog med os om din virksomheds særskilte behov til løfteudstyret.

Opbevaring_Wood's_Powr_Grip

Beskyttelses hætte 11″

229,00 kr.

Officiel beskyttelseshætte til Wood’s PowrGrip 11″ sugekopper.
Beskytter dine vakuumsugekopper mod sol og snavs, og sikrer samtidig holdbarheden og forlænger levetiden på dine sugekopper.
JLM teknik er officiel europæisk distributør af Wood’s PowrGrip. Se også vores øvrige reservedele og tilbehør til denne producents sortiment.

Har du behov for rådgivning eller vejledning vedrørende specifikke Wood’s PowrGrip produkter eller vores øvrige sortiment, er du velkommen til at kontakte os for yderligere info. JLM teknik har stor erfaring og ekspertise i levering af specialtilpassede løftegrejsløsninger til et stort antal brancher inden for erhverv og industri. Du har også mulighed for at besøge vores showroom, hvor der både er mulighed for at teste udstyr og indgå i dialog med os om din virksomheds særskilte behov til løfteudstyret.

JLM_teknik_opbevaringshylster

Beskyttelseshætte 11″

206,00 kr.

Beskytter mod sol og snavs og sikrer holdbarheden på dine sugekopper.

Beskyttelseshætten skærmer mod sol og snavs og sikrer holdbarheden på dine PowrGrip sugekopper.

JLM teknik – din ekspert i løfteudstyr. Vi er europæisk distributør af det komplette sortiment fra Wood’s PowrGrip. Vil du høre mere om hvad vi kan tilbyde inden for vakuumsug, så er du velkommen til at tage kontakt til os for yderligere informationer.

Skal din virksomhed bruge en ny kran?

Vi har gjort det lettere for dig, at få et tilbud på en kran: Når du har udfyldt formularen, så kontakter vi dig med et skræddersyet tilbud.

krantyper
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.